NASZ PORTAL, NASZE MIASTO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Trenują,Sparingują Seniorzy MKS Drwęcy.
Autor Wiadomość
piotr-agrolider 

Golub$y: 244 

Wysłany: 2016-07-25, 19:05   Trenują,Sparingują Seniorzy MKS Drwęcy.

W ub. środę seniorzy"Drwęcy" wygrali sparing z Piastem Łasin,27.07. br. o godz:18.30 grają u siebie z Mustangiem Ostaszewo a następnie w sobotę 30.07.br z beniaminkiem V ligi Victorią Lisewo na wyjeżdzie.Trenuja regularnie 3x w tygodniu pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Krzyżykowskiego,ekipa przebudowana, zmieniona.odmłodzona oparta na własnych miejscowych wychowankach,kilku zawodników powróciło z wypożyczenia min z Iskry Ciechocin.Niestety Zarząd wciaż bardzo osamotniony ,bez wsparcia zaledwie w 3 osobowym składzie,wciąż bez poważnych sponsorów/tzw Firm/.Prosimy wszystkich chetnych dobrych ludzi o pomoc Nam w promocji klubu w mieście.Przykro Nam iż,cześć doświadczonych i starszych graczy niw wyraża checi gry w klubie odchodzą min do Sokoła Radomin,niestety w obecnej sytuacji władze klubu nie moga sprostać wszystkim wymaganią tych pilkarzy.Tworzymy nową jakosć oby dobrą ,celem jest jak najlepszy wynik seniorów w rozgrywkach ligi okręgowej.Powtarzam ciężko Nam się pracuje w okrojonym składzie.bez wsparcia bez promocji min UM czy niektórych mediów.Rozumie rację kibiców,rady,przemyślenia,krytykę ale trudno na to odpowiedzieć w pojedynkę.Przeciez nie chodzi tylko o pieniądze/ale już o tym kiedyś wspominałem /pomoc,wsparcie,promocja.Pan kierownik OSiR robi co może żeby pomóc

[ Dodano: 2016-07-25, 19:12 ]
Mam nadzieje że ta ekipa seniorów zaprezentuje się dobrze,będzie godnie reprezentować miasto da z siebie wszystko,mimo trudności powalczą bez tzw"gwiazdorzenia" ambitnie,wytrwale.Dzieki chłopaki do przodu "Drwęco" Jeśli się odezwą głosy krytyki no to trudno walczymy z przeciwnosciami i niechęcią cześci graczy.Do przodu "Drwęco" do przodu.............bez oglądania sie wstecz do przodu "Drwęco"...............

adammalysz 

Golub$y: 808 

Wysłany: 2016-07-26, 00:18   

powodzenia! trzymamy kciuki :)

rafas 

Golub$y: 2004 

Wysłany: 2016-08-19, 23:09   

Ja również życzę powodzenia. Sezon zaczął się ciężko, bo wynik pierwszego meczu był zły ale wierzę, że skończy się dużo lepiej. Przy okazji zapytam: jest jakieś miejsce w internecie, gdzie można znaleźć aktualne informacje o klubie ?

adammalysz 

Golub$y: 808 

Wysłany: 2016-08-20, 03:10   

ja już nie mam czasu na prowadzenie fanpage'a (ostatnio bardzo rzadko na meczach jestem). z tego co widze to admina ma tam p. Andrzej Jagielski, ale coś sie tam nie odzywa niestety.

rafas 

Golub$y: 2004 

Wysłany: 2016-08-22, 09:29   

Na fejsie klubu od pewnego czasu kompletna cisza. adammalysz, Ciebie rozumiem a klubowi dziwię się, że nie może znaleźć nikogo kto poprowadziłby na bieżąco fanpejdż czy jakąkolwiek stronę. Odkąd nie mieszkam w G-D to również bardzo rzadko bywam na meczach ale interesuję się klubem. Niestety nie mam skąd czerpać informacji...

Kontakt
504 031 044

Dodaj do: Wypowiedź dla Facebook
Odpowiedz do tematu