NASZ PORTAL, NASZE MIASTO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyniki maczów drużyn Drwęcy 5/6.09.2015
Autor Wiadomość
a.jagielski 

Golub$y: 339 

Wysłany: 2015-09-06, 17:05   Wyniki maczów drużyn Drwęcy 5/6.09.2015

5.09.2015 sobota godz: 17:00 Drwęca - Wda II 1:1

6.09.2015 niedziela godz:12:00 Sparta Brodnica - Drwęca 4:0

6.09.2015 niedziela godz:13:00 Drwęca II - Unifreeze 1:0

http://jrmlmksdrweca.futbolowo.pl
http://jrmksdrweca.futbolowo.pl
http://trampmksdrweca.futbolowo.pl

sporttozdrowie 

Golub$y: 25 

Wysłany: 2015-09-07, 10:34   

Remis z juniorami starszymi ze Świecia chyba bardziej boli niż przegrana na wyjeździe z TORem Laskowice Pomorskie tym bardziej, że byliśmy gospodarzami i graliśmy u siebie ten mecz z tak doświadczonymi zawodnikami jakimi dysponujemy mecz powinien zostać zdominowany przez naszą drużynę. I gdzie teraz szukać odpowiedzi na wynik czy to słaba postawa naszej drużyny czy słaba postawa trenera przy którym nasza drużyna gra bez pomysłu bo tak to wyglądało z boku, więcej składnych akcji rozegrali goście. Myślę, że te 5 meczy zweryfikowało postawę naszej drużyny na ten sezon dodatkowo czekają nas jeszcze mecze z Polonią, Wisłą, Mustangiem i Legią która idzie jak burza! 8-) według mojej oceny rundę skończymy na miejscach 7-10 :roll: No i gratulacje dla młodzieży z II drużyny który na inauguracje ligi wygrywają 1-0 swój pierwszy mecz 8-) trener Pepliński ma do dyspozycji naprawdę fajny skład sami wychowankowie :-D aż miło było popatrzeć jak miejscowi grają pomimo, że to B klasa ;-)

piotr-agrolider 

Golub$y: 244 

Wysłany: 2015-09-07, 14:42   

Proponuję budować szubienicę dla trenera

[ Dodano: 2015-09-07, 14:44 ]
i dla mnie.

sporttozdrowie 

Golub$y: 25 

Wysłany: 2015-09-07, 15:01   

[ Dodano: 2015-09-07, 14:44 ]
i dla mnie.[/quote]

Do Pana Panie Piotrze nikt nie może mieć zarzutów bo swoje działanie w klubie wykonuje Pan w 100% perfekcyjnie :!: aż za perfekcyjnie...

KASIA 

Golub$y: 45 

Wysłany: 2015-09-09, 08:51   

Panie Piotrze pan się nie gniewa nie obraża kibice wymagają wyników za wyniki odpowiada trener ( kolejny sezon) wyników nie ma gra jest słabo to nie ma się co dziwić że tak reagują tak jest wszędzie i tyle :-)

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-09, 09:05   

Wyjaśniam na forum ustalenia z seniorami z czerwca i czekam na realizację jest jeszcze b.mały margines ,czekam

[ Dodano: 2015-09-09, 09:07 ]
w temacie rozkład meczów 5/6 09.2015 r.

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-09, 13:11   

Bzdury i "bicie piany" złotówki na koncie się nie zgadzają.Trener Strzelecki nie otrzymał za poprzednią pracę od ówczesnego Zarządu kilka tysięcy złotych,mimo to przyjął ponowną propozycję trenowania seniorów. Drwęca po Rożnowskim i częściowo po Peplińskim miała kilka pkt i to właśnie Strzelecki wiosną ich utrzymał ale o tym nikt dziś nie mówi.A wtedy kilku panów nie chciało min. trener Paczkowski.O postawie niektórych miejscowych pisałem wielokrotnie to są fakty a nie złośliwości.Oczewiście cenne opinie merytoryczne a nie pełne złośliwości i nie obiektywizmu.Pisałem o ustaleniach z seniorami w czerwcu,jeśli nie będą zachowane to konsekwencje są powszechnie znane i tyle.Zachęcam do pracy i wsparcia o co apelował min.Verni.Żaden sponsor a nigdy ich nie było za wielu pyta tylko od lat ile dało miasto? jak wyniki i ok!.

studziN 

Golub$y: 31 

Wysłany: 2015-09-09, 21:36   

Czytam juz bardzo dlugo wasze wszelkie dyskusje na forum ale musze sie wtracic, prezesa/sponsora lepszego niz teraz nie bylo i takiego pewnie nie bedzie. Nie wiem czy dobrze zrozumialem Pana wypowiedz na temat trenera Peplinskiego ale gdy wlasnie on przejal tymaczasowo stery Drwecy bodajze na 5 meczow gdy Drweca byla w dolku to on zdobyl 10 pkt. w tym wygral z Polonia Bydgoszcz, nie moze Pan mowic, ze tylko przyczynil sie trener Strzelecki bo jesli trener Peplinski moglby zostac tam dluzej to moze wygladaloby to jeszcze lepiej :) ( jesli cos pokrecilem prosze poprawic mnie).A co do roznych dyskusji to kazdy twardy na forum, zawsze mozna zorganizowac spotkanie, w ktorym byloby mozna pogadac z prezesem/trenerem twarza w twarz i porozmawiac na rozne tematy :) Tyle na temat, dziekuje.

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-10, 07:54   

Mówię o dwóch meczach po Rożnowskim,przed Strzeleckim.Z tego co wiem trener Pepliński zdecydowanie lepiej czuje się w pracy z grupami młodzieżowymi

[ Dodano: 2015-09-10, 07:58 ]
Jestem otwarty na dyskusjęnajlepiej przekrojową bea tematów tabu i tylko bieżących kwesti.Można pogadać o sposobach wsparcia,zmian,itp,itd

studziN 

Golub$y: 31 

Wysłany: 2015-09-10, 08:38   

A rozumiem to ja coś pokrecilem :)

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-12, 21:02   

Po dzisiejszej porażce "Drwęcy " w Serocku 0:1 trener Strzelecki zrezygnował z pracy w klubie.We wtorek spotkanie Zarzadu z zawodnikami i wtedy ogłoszę też moją decyzje w swojej sprawie PS.Ustalenia czerwcowe niedotrzymane!Mam nadzieje iż do klubu przyjdą ludzie do pomocy i pracy a oto prosiłem teraz i przez ostatnie 6 lat,czuliśmy się trochę osamotnieni też z powodu zmian władz.Chronicznej nie przychylności sponsorów,mediów,itp,itd.Przykro o tym mówić nie ma już Strzeleckiego,czy będzie lepiej jak nie będzie Szczygielskiego pewnie tak jak piszą golubkowicze.Golubskie"piekiełko" jak mówili inni trenerzy za mojej kadencji obecnej i z poprzedniej. Rybaczówka a nie wyjazdy na mecz itp.,itd.Jestem też zmęczony,wypalony i trochę oszukany nie ma wsparcia,przykre tylko pretensje,a My ciagle prosimy.Czas na Nowego prężnego i z kasa najlepiej Prezesa.Myślę że taki jest jak pisano na forum,bez Srezeleckiego będzie lepiej.Życzę wszystkiego dobrego moim następcom,do pracy,powodzenia,nie ma ludzi niezastąpionych Pa!.

darekgolos 

Golub$y: 203 

Wysłany: 2015-09-12, 21:31   

Czyli robi Pan jak mówił, odejdzie Pan razem z tym Panem, który niszczył klub od wewnątrz. Moim zdaniem robi Pan głupotę, ale myśle, że nie tylko moim. Pana osoba ma w mieście poparcie i trochę niesmacznie byłoby gdyby Pan odszedł.
Mogę się założyć, że pod tym co teraz napisałem podpisze się bardzo dużo osób.
Fajnie gdyby Pan został chociażby do końca sezonu, wtedy miałby Pan pogląd na to co było a tym co jest ( będzie ) bo teraz się Pan tego nie dowie, czy ludzie będą po stronie klubu, czy dalej będą bić piane, czy dalej będą urządzać golubskie piekiełko itp, itd...

z# 

Golub$y: 666 

Wysłany: 2015-09-12, 21:43   

IMO - trener i prezes do zostawienia - szatnia do czyszczenia

free image hosting

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-12, 21:58   

Było już 4 trenerów,Strzelecki był 5,ja robie głupotę to robią ludzie co nie pomagają a krytykują 6 lat.Nie wiem jak będzie ale uważam a było tak 6 lat że odejście trenerów nie zmienia zaangażowania społeczniości w klub.Ja mam czuć się żle że przez 6 lat pomagałem temu klubowi na różne sposoby? to wypowiedz nie fair i tyle przekonuje mnie do decyzji.Strzelecki nie niszczył klubu od wewmątrz wręcz przeciwnie np. renowacja boiska.Tyle tylko że nie osiągnął wyznaczonego celu sportowego i dlatego odchodzi/ustalenia czerwcowe Zarzadu z seniorami/.Jest poza klubem i ok! uważam Go jednak tak jak Paczkowskiego który jest poza klubem z winy ówczesnych graczy za b.dobrego szkoleniowca.Tutaj jednak się nie udało i nie wyszło,stąd konsekwencje i rezygnacja.

darekgolos 

Golub$y: 203 

Wysłany: 2015-09-12, 22:24   

Renowacji boiska raczej sobie do CV nie wpisze jak będzie gdzieś szukał klubu...

Kontakt
504 031 044

Dodaj do: Wypowiedź dla Facebook
Odpowiedz do tematu