NASZ PORTAL, NASZE MIASTO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy prezes Piotr Szczygielski powinien pozostać w Drwęcy?

Czy prezes Piotr Szczygielski powinien pozostać w Drwęcy?
Tak - to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
74%
 74%  [ 26 ]
Nie - jego czas w klubie się skończył
14%
 14%  [ 5 ]
Nie mam zdania
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
grzechugd 

Golub$y: 2999481 

Wysłany: 2015-09-13, 21:43   Czy prezes Piotr Szczygielski powinien pozostać w Drwęcy?

Po rezygnacji trenera z zamiarem odejścia nosi się również prezes klubu.
Zadaję to pytanie, choć ja (w sumie nie tylko ja) nie mam żadnych wątpliwości, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu i powinien pozostać w klubie jak najdłużej.
A Wy jak uważacie?

adammalysz 

Golub$y: 808 

Wysłany: 2015-09-14, 01:08   

oczywiście, że tak. dawno nie było tak dobrze w Drwecy pod tym wzgledem.

bigalf 

Golub$y: 476 

Wysłany: 2015-09-14, 08:31   

Bezapelacyjnie powinien zostać !

golubkowicz 

Golub$y: 16 

Wysłany: 2015-09-14, 10:50   

Szczygielski tak, strzelecki nie!

Nowatek1 

Golub$y: 1 

Wysłany: 2015-09-14, 11:14   

Nie widzę innej opcji, musi zostać! Kilkanaście lat trenowałem we wszystkich grupach Drwęcy, może za dużo nie pograłem ale byłem zawsze ( jeśli w innych postach było pisane że trenowały po 2-3 osoby to właśnie ja zawsze wśród tych osób byłem) więc uznałem że mogę się w tej sprawie wypowiedzieć. Najważniejszą rzeczą, którą powinniśmy zawdzięczać Panu Szczygielskiemu to to że klub jeszcze istnieje... Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi ale jestem swego zdania pewny w 100%. Gdyby Pan Piotr nie dołączył do klubu wcześniej jako sponsor i członek zarządu a obecnie jako prezes to moglibyśmy emocjonować się tylko meczami trampkarzy w lidze okręgowej. Drwęca była prawie na dnie: bez zawodników, pieniędzy ale za to z długami i zaległościami a za czasów Pana Piotra wszystko się zmieniło. Teraz w klubie od chłopca z trampkarzy po seniora zawodnicy mają prawie wszystko a kiedyś? Kiedyś wychodziliśmy z kolegami na trening trampkarzy z 1 piłką, trener ją rzucał na boisku z tekstem "mata grajta" i szedł za wierzę na wino a my graliśmy. Tak było więc proszę uszanujmy to co Pan Szczygielski zrobił dla klubu, dla nas bo klub to my!!! A to że sportowo jeszcze trochę brakuje? Trudno, czasami trzeba ponieść kilka porażek i zrobić krok w tył aby później z bagażem doświadczeń zrobić 2 w przód i odnieść sukces!!

piotr-agrolider 

Golub$y: 244 

Wysłany: 2015-09-15, 09:06   

Dziękuję za poparcie ;-) Prezesa powołuje Walne Zgromadzenie członków klubu,chyba że sam zrezygnuję
.Mam nadzieję iż ta ankieta to nie "sąd kapturowy" nad Prezesem.Chciałbym jednak zachęcić golubkowiczów/ mieszkańców do wypisywania deklaracji przystąpienia na członka Klubu.Z tym jest marnie a było kilka deklaracji tzw"miejscowych" graczy.Pomoc klubowi to nie jest tylko przekazywanie pieniędzy a przedewszystkim pomoc organizacyjna,logistyczna itp. itd.Dziś spotkanie Zarządu z zawodnikami i sztabem trenerskim seniorów,o wynikach rozmowy poinformuję na golubkowie niezwłocznie.Proszę o cierpliwość i wsparcie ;-) każde wsparcie.Miło bo odebrałem już telefony /pojedyńcze/ ale zawsze z deklaracją pomocy w pracy w Klubie,oby tak dalej bo potrzeba dużo rąk do pracy w samym klubie i jego otoczniu.

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-15, 19:48   

Rafał Piętka p.o trenera seniorów V ligi MKS"Drwęca".Doświadczony pomocnik/35 lat/ b.gracz min.Zawiszy Bydgoszcz,Zagłębia Lubin młodzieżowy mistrz Polaki/do lat 17/ trener.

darekgolos 

Golub$y: 203 

Wysłany: 2015-09-15, 20:28   

Wybór moim zdaniem trafny.
Panie Piotrze gdzie można tą deklaracje członkostwa złożyć ?

piotr-agrolider 

Wysłany: 2015-09-15, 20:34   

Deklaracje do klubu,do Wieslawa Dąbka,Pawła Peplińskiego lub do mnie.

tomekgd 

Golub$y: 11 

Wysłany: 2015-09-16, 10:28   

piotr-agrolider napisał/a:
Rafał Piętka p.o trenera seniorów V ligi MKS"Drwęca".Doświadczony pomocnik/35 lat/ b.gracz min.Zawiszy Bydgoszcz,Zagłębia Lubin młodzieżowy mistrz Polaki/do lat 17/ trener.

pełniący obowiązki...? coś więcej?

sporttozdrowie 

Golub$y: 25 

Wysłany: 2015-09-16, 11:08   

piotr-agrolider napisał/a:

Jestem na TAK!!!

Kontakt
504 031 044

Dodaj do: Wypowiedź dla Facebook
Odpowiedz do tematu