NASZ PORTAL, NASZE MIASTO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
XIII Turniej Halowy Szymańskiego i Klugiewicza
Autor Wiadomość
a.jagielski 




Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 180

Golub$y: 339 

Wysłany: 2015-11-16, 22:14   XIII Turniej Halowy Szymańskiego i Klugiewicza

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu wraz z MKS "Drwęca" Golub-Dobrzyń organizuje w sobotę 21.11.2015 r.

XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych
im. P. Szymańskiego i M.Klugiewicza
w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Sosnowej.

Początek turnieju od godz: 10:00.

W turnieju weźmie udział 6 drużyn juniorów starszych:
Sparta Brodnica, Pomowiec Kijewo Królewskie, Promień Kowalewo Pomorskie, Iskra Ciechocin, Radzynianka Radzyń Chełmiński i gospodarz Drwęca Golub-Dobrzyń.


_________________
MKS DRWĘCA ADABET G-D

http://jrmlmksdrweca.futbolowo.pl
http://jrmksdrweca.futbolowo.pl
http://trampmksdrweca.futbolowo.pl
 
     
grzechugd 





Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 2249

Golub$y: 2999479 

Wysłany: 2015-11-22, 14:32   

Fotorelacja z turnieju https://www.facebook.com/...32103865&type=3
 
 
     
a.jagielski 




Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 180

Golub$y: 339 

Wysłany: 2015-11-22, 16:36   

Rano przed turniejem o godz: 9:00 zawodnicy gospodarzy Drwęcy Golub-Dobrzyń uczcili pamięć zmarłych tragicznie 20 lat temu piłkarzy Przemka Szymańskiego , Marka Klugiewicza i kibiców Roberta Wolańskiego i Pauliny Fabiszak.

Wspólnie ustali w zadumie przed pomnikiem na stadionie i zapalili znicze, by udać się na turniej halowy.













[ Dodano: 2015-11-22, 16:37 ]
Udział wzięło 6 drużyn juniorskich: Sparta Brodnica, Pomowiec Kijewo Królewskie, Promień Kowalewo Pomorskie, Iskra Ciechocin, Radzynianka Radzyń Chełmiński i gospodarz Drwęca Golub-Dobrzyń.
Zespoły wylosowały miejsca w poszczególnych grupach.

Grupa A: Pomowiec, Sparta i Drwęca.
Sparta – Pomowiec 3-2
Pomowiec – Drwęca 2-4
Sparta – Drwęca 5-4

Grupa B: Iskra, Radzynianka i Promień.
Iskra – Radzynianka 1-0
Iskra - Promień 1-6
Radzynianka – Promień 2-5

Mecze półfinałowe: Promień – Drwęca 4-2; Sparta – Iskra 6-2

Mecz o V miejsce: Pomowiec – Radzynianka 6-0.

Mecz o III miejsce: Drwęca – Iskra 6-0

Mecz finałowy: Sparta – Promień 2-0.

Klasyfikacja końcowa turnieju: I miejsce – Sparta, II m. – Promień, III m. – Drwęca, IV m. – Iskra, V m. – Pomowiec, VI m. – Radzynianka.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Drwęcy – Karol Gołoś (9 bramek).
Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Promienia – Bartosz Wilkanowski.
Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Sparty – Dominik Rentflejsz.
_________________
MKS DRWĘCA ADABET G-D

http://jrmlmksdrweca.futbolowo.pl
http://jrmksdrweca.futbolowo.pl
http://trampmksdrweca.futbolowo.pl
 
     


Kontakt
504 031 044






Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Facebook
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Właściciel zastrzegają, że rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów zamieszczonych na golubkowo.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą administratora.
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15