Grzegorz Górecki

Kilka słów o mnie

Cześć !

Mam na imię Grzegorz i bardzo się cieszę, że trafił*ś na moją stronkę. Na razie nie ma na niej zbyt wiele, ale z czasem postaram się ją rozbudować. Poniżej znajdziesz kilka informacji o mnie i o moich zainteresowaniach. 

Jedną z moich pasji jest fotografia i choć nie zajmuję się nią profesjonalnie, postanowiłem założyć tę wizytówkę, aby podzielić się swoimi pracami.

Najbardziej “kręci” mnie fotografia sportowa i to właśnie w tej dziedzinie czuję się najlepiej. Od zawsze interesowałem się sportem i być może dlatego fotografia sportowa jest najbliższa mojemu sercu. Jak tylko jest ku temu okazja, fotografuję również wszelkiego rodzaju zjawiska na niebie. Pasjonuje mnie fotografia wyładowań atmosferycznych, obłoków srebrzystych oraz wschodów i zachodów słońca. Lubię też krajobrazy oraz fotografię makro. W miarę moich możliwości sprzętowych staram się również rozwijać w innych kierunkach. Ostatnio zainteresowała mnie również fotografia portretowa, ale nad tym muszę jeszcze popracować.
Jeśli podobają Ci się moje prace i chciał*byś mieć podobne zdjęcia dla siebie, swojego dziecka lub kogokolwiek innego, to zapraszam Cię do kontaktu. Bardzo chętnie podejmę się różnych wyzwań fotograficznych. 

Od kilku lat interesuję się również szeroko pojętym rozwojem osobistym i to tak naprawdę dzięki niemu postanowiłem stworzyć tę stronkę oraz cały projekt #jestemzgolubkowa. To właśnie na tablicy tego projektu znajdziesz więcej informacji o mnie i moich poczynaniach.

Prywatnie mąż oraz ojciec cudownej nastolatki, która chętnie pomaga mi w treningu fotografii portretowej. Moje zdjęcia na tej stronce to również jej zasługa. Lubię wędrówki po górskich szlakach oraz spływy kajakowe. Chętnie sięgam też po książki o tematyce rozwojowej. Uwielbiam wyzwania i pracę nad samym sobą. 

Tak w wielkim skrócie prezentuje się moja osoba. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się o mnie więcej, to zapraszam Cię do śledzenie mojego fanpage‘a, a jeśli masz jakieś pytania, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu.

Pozdrawiam
Grzegorz Górecki

Kilka ostatnich prac

Na razie stronka pobiera zdjęcia z mojego konta na Instagramie. Z czasem zrobię tutaj jakąś tematyczną galerię

kontakt

Grzegorz Górecki

ZAPRASZAM DO KONTAKTU