O nas

BADI-BGP-BANER1
Baner1200x350
previous arrow
next arrow
Shadow

golubkowo.pl – opis projektu

Golubkowo.pl to miejsce w sieci stworzone przede wszystkim dla mieszkańców Golubia-Dobrzynia oraz okolicznych miejscowości. Stworzone dla Was i przede wszystkim z Waszą pomocą rozbudowywane. Początki naszego działania skupiały się głownie na portalu i forum internetowym, lecz z biegiem czasu i zwiększającą się popularnością portali społecznościowych, przenieśliśmy swoje główne działania na pospolitego wśród internautów Facebooka i na dzień dzisiejszy głownie komunikujemy się z Wami poprzez stworzony na nim profil. To przede wszystkim dzięki wiadomościom od Was, jesteśmy w stanie informować pozostałych mieszkańców oraz naszych sympatyków o ważnych wydarzeniach z regionu, jak również tych mniej istotnych. Na golubkowo.pl poruszamy sprawy różne, w głównej mierze związane z Golubiem-Dobrzyniem i jego okolicą. Staramy się tu jednak unikać polityki, w którą nie chcemy się w angażować. Działamy przede wszystkim lokalnie, ale coraz częściej dostrzegani jesteśmy także poza granicami naszego miasta.

Nie mamy redaktorów na etacie, bo nie taki był nasz zamysł. To, że projekt jest już “na rynku” 10 lat, zawdzięczamy przede wszystkim Wam – osobom, które choć raz zaangażowały się w życie golubkowo.pl. Bez Was byłoby bardzo ciężko to wszystko osiągnąć. Nasza popularność cały czas rośnie, za co chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować. Cieszymy się bardzo, że byliście i jesteście z nami. Mamy też nadzieję, że będziecie wspierać nas również przez następne lata. Dziękujemy też za ]]] te dotyczące naszego profilu, jak i za te, które dotyczą wpisów pojawiających się na naszej osi czasu.

Na sam koniec chcielibyśmy również zaprosić do nas osoby, które do tej pory nie brały udziału w naszym projekcie. Jeśli chcielibyście współtworzyć to przedsięwzięcie, to zapraszamy Was do wysyłania do nas informacji z naszego regionu oraz brania udziału w akcjach przez nas organizowanych.

Pozdrawiamy
golubkowo.pl