Z wizytą w Fundacji INTER PARES

Dzisiaj chcemy wspomnieć o stosunkowo nowym, lecz ciekawym miejscu, które powstało w naszym mieście. Mowa o Fundacji Inter Pares. Choć fundacja działa już jakiś czas, my (nie wiedzieć czemu) dowiedzieliśmy się o tym miejscu całkiem niedawno. Po jednym z wpisów na profilu fundacji zostaliśmy zaproszeni na spotkanie. Dziś skorzystaliśmy z zaproszenia i spotkaliśmy się z osobami, które działają w strukturach fundacji. Celem naszej wizyty było poznanie się nawzajem i omówienie celów i strategii działania naszych “projektów”.
Mimo tego, że widzieliśmy się dziś pierwszy raz, znaleźliśmy “wspólny język” i z pewnością nasza współpraca nie zakończy się na tym jednym spotkaniu.

Krótko na temat Fundacji
Ģłównym celem fundacji jest pomoc bezdomnym zwierzętom. Fundacja zajmuje się również organizacją warsztatów edukacyjnych i spotkań dla dzieci i ich rodziców. Łączy tym samym pomoc zwierzętom z edukacją najmłodszych.
Przy fundacji działa również Farma Graficzna, która oferuje szeroką gamę usług graficznych, zajmuje się organizacją kursów projektowania graficznego oraz prowadzi szkolenia z podstawowej obsługi komputera. Cały dochód przeznaczany jest na pomoc bezdomnym zwierzętom oraz prowadzenie Pracowni Edukacyjnej Między Równymi

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Fundacji INTER PARES jak i Farmy Graficznej zapraszamy do kliknięcia w linki poniżej

Fundacja Inter Pares

Farma Graficzna

My ze swojej strony zachęcamy do odwiedzania tego miejsca i śledzenia profilu fundacji. 

Jeśli tylko pojawi się coś ciekawego poinformujemy Was o tym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *